מייסד זכות למשפחה

עורך דין רועי גולדשטיין, ממייסדי ארגון ‘זכות למשפחה’, בעל תואר שני (LL.M) במשפטים  מאוניברסיטת בר אילן, בעל ניסיון מקצועי עשיר של למעלה מעשר שנים בשירות הציבורי ובתחומים רחבים ומגוונים בעולם המשפט ובדיני משפחה.

בעל משרד עורכי דין בחיפה המתמחה בדיני משפחה, גירושין, צוואות, ירושות וידועים בציבור.

בבסיס גישתו המקצועית של עורך דין רועי גולדשטיין עומדת התפיסה כי מימוש הזכות האזרחית לחיים משותפים והורות מגיעה לכל אדם באשר הוא ללא הבדלי דת, גזע, מין או נטייה מינית.

במציאות המורכבת של דיני המשפחה, בה מתערבבים הדין הדתי והדין האזרחי, סובלות אוכלוסיות רבות מאפליה וקיפוח של זכויותיהם בכל הנוגע להכרה במעמדם כמשפחה. החוק הישראלי אינו מגדיר למעשה את המושג “משפחה”, וכתוצאה מכך נשארות קבוצות רבות בחברה ללא מענה ברצונם לממש את זכותם להקים משפחה.

 עורך דין רועי גולדשטיין מנוסה בעבודה מול אוכלוסיות וקהלי יעד שונים ויודע להתאים את הפתרון המתאים עבור כל מקרה על מנת להביא למימוש הזכות הבסיסית של האדם להקמת משפחה המוכרת על ידי הממסד והרשויות.

עורך דין רועי גולדשטיין מאמין כי הדרך הנכונה להגיע למקום של שוויון והכרה הינה בהסכם העומד בתנאי החוק, מקובל על שני בני הזוג ומנוסח בהסכמתם, באמצעות עבודה פרטנית ואישית, כך שיוכלו לקבל את מלוא תשומת הלב וההשקעה, תוך התאמת פתרון מקצועי המותאם לצרכיהם וליווי אישי צמוד עם שמירה על היושרה והחיסיון המתבקשים.