זכות למשפחה – שירותים בתחומי צוואה וירושה

צוואה היא בקשתו של אדם, המופנית לקרובים אליו, לצורך מילוי בקשותיו לאחר לכתו וכן לחלוקת רכושו וממונו בהתאם לרצונותיו. מימוש הצוואה נעשה בפועל רק לאחר מותו של האדם, ולכן ישנה חשיבות לתכנון הצוואה מראש ולמתן הוראות מדויקות כפי שהוא היה רוצה שתתבצענה לאחר לכתו. אנחנו בארגון זכות למשפחה מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, מגוון רחב של שירותים המאפשרים לכם להותיר אחרי לכתכם צוואות ערוכות, בעלי תוקף משפטי מחייב, המסדירות את כל ענייני הירושה אותה אתם עתידים להוריש ליקירכם או קרוביכם, וכן מתארות לפרטים את בקשותיכם בכל עניין נוסף שתחפצו.

בין יתר השירותים שלנו בנושא עריכת צוואות תוכלו למצוא:צוואה וירושה

  • עריכת צוואה דיגיטלית – שירות המאפשר לכם לערוך צוואות באמצעים דיגיטליים מתקדמים הנשמרים לאורך זמן ובאיכות הגבוהה ביותר. צוואות אלו מנוסחות ונערכות בהתאם לרצונו של המוריש, והן בעלות תוקף משפטי.
  • הנפקת תעודת מצווה – תעודת המאפשרת לכל מוריש לעדכן את בני משפחתו וקרוביו בעובדה שהוא ערך צוואה המסדירה ומפרטת את כל ענייני ירושתו העתידית. תעודות המצווה מונפקות על ידינו באמצעות כרטיסים מגנטיים השומרים ומגנים על התעודה מפני פגעי הזמן. את תעודות המצווה ניתן לשמור בארנק אישי או בכספות.
  • שירותי ניסוח ועריכת צוואות על ידי צוות עורכי דין – לצורך עריכת הצוואות, אנחנו בארגון זכות למשפחה מעמידים לרשותכם צוות עורכי דין מנוסה המתמחה בדיני משפחה ודיני ירושה. צוות זה מאפשר לכם לתכנן את הצוואה העתידית בהתאם לכל תקנות החוק תוך עמידה ומיצוי של מלוא זכויותיכם והזכויות העתידות של היורשים.

בנוסף, אנו מעמידים לרשות קהל לקוחותינו שירותי ייעוץ והכוונה מקצועיים בכל הנוגע לאפשרויות החוקתיות העומדות בפניהם בכל הנוגע לעריכת צוואה ומשמעותה.

צוואות וירושות בין בני זוג במסגרת הסכם לחיים משותפים

כארגון העוסק בעריכת הסכמים לחיים משותפים, אנחנו בזכות למשפחה, מייעצים לכלל הזוגות הפונים אלינו גם בענייני צוואה וירושה, במסגרת הגדרות זכויות ירושה בין בני זוג. הידע המקצועי והמשפטי העומד לרשותנו בכל הנוגע להסדרת ענייני ממון בין בני זוג, מאפשר לנו לייעץ לבני הזוג גם בעניין עריכת צוואות משותפות.

רוצים לדעת יותר על שירותי הצוואות והירושות העומדים לרשותכם בזכות למשפחה? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני לקביעת פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות.

שלכם ולרשותכם, ארגון זכות למשפחה.