זכות למשפחה – הסכם ממון בדרך לחיים משותפים

בעידן המודרני בו אנו חיים ומתנהלים, קיימים היבטים רבים אשר יש להביא בחשבון בהחלטה על חיים משותפים. לכל אדם השקפת עולם שונה ומסגרת שונה המתאימה לו על מנת לממש את זכותו. אנחנו בארגון זכות למשפחה מכירים היטב את ההתלבטויות והחששות הטבעיים הנובעים מהחלטה על מסגרת חיים משותפת, וכחלק משירותי הארגון אנו מעמידים לרשותכם שירות מקצועי לעריכת הסכמי ממון המיועדים הן לזוגות המנהלים מסגרות שונות של חיים משותפים (גם ללא נישואים) והן לבני זוג העומדים לקראת הליכי נישואים אזרחיים או רבניים.

הסכמי הממון הנערכים על ידינו מנוסחים על ידי צוות עורכי דין מיומן ומקצועי המתמחה בדיני משפחה בכלל והסכמי ממון בפרט. הסכמי הממון שלנו הינם בעלי תוקף משפטי והם מאפשרים לכל הזוגות שביניכם, המעוניינים בניסוח הסכם ממון כחלק מחייהם המשותפים, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות בדרך ליצירת הסכם ממון משותף.

הסכמי ממון בארגון זכות למשפחה – כל היתרונות הסכם ממון   

  • הסכם אינדיבידואלי המותאם לכל סוג של מסגרת חיים משותפת, לרבות ידועים בציבור, נישואים אזרחיים, מסגרות חיים משותפים מחוץ לנישואים, נישואים רבניים וכדומה.
  • הסכם פרטני המסדיר את כל סוגיית יחסי הממון והרכוש העומדים לרשות כל אחד ואחת מבני הזוג.
  • הסכם ממון המתייחס למגוון רחב של מצבים אפשריים העשויים לקרות לאחד מבני הזוג או לשניהם במהלך החיים המשותפים, כגון פרידה, מחלה, נכות, אובדן כושר עבודה וכדומה.
  • הסכמי ממון המנוסחים ונערכים על ידי צוות מקצועי, מיומן ובעל היכרות משפטית מעמיקה בתחום דיני המשפחה וחוק יחסי הממון.
  • הסכם בעל תוקף משפטי המקבל את אישורו של בית המשפט לאחר חתימת בני הזוג על ההסכם הערוך.

הסכמי ממון במסגרת הסכמי חיים משותפים

כארגון חברתי-אזרחי הפועל רבות לקידום שוויון זכויותיהם של כל הזוגות בישראל הבוחרים לקיים את חייהם המשותפים במסגרות שונות, אנחנו בזכות למשפחה מעניקים לכל זוג הבוחר למסד את קשרי האהבה שלהם באמצעות הסכם לחיים משותפים, גם שירות לעריכת הסכם ממון הכפוף להוראות החוק.

לאורך השנים ערכנו וניסחנו מספר רב של הסכמי ממון המותאמים לאורח חייהם המשותפים של לקוחותינו, תוך הקפדה על שיתוף בני הזוג, על עקרון ההדדיות ועל התקנות המתחייבות בחוק הישראלי.

לפרטים נוספים אודות הסכמי הממון הנערכים על ידינו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר לקביעת פגישת ייעוץ – ללא כל התחייבות מצידכם.

שלכם ולרשותכם, ארגון זכות למשפחה.

ליצירת קשר לחצו כאן