זכות למשפחה הינו ארגון חברתי-אזרחי הפועל למען השוואת זכויותיהן של כל המשפחות בישראל ללא הבדלי דת, גזע ומין, ומבלי להביא בחשבון את האופן בו נישאו. משרדי הארגון ממוקמים בחיפה ושירותיו המקצועיים מיועדים, בין היתר, לזוגות המבקשים להסדיר את מהות יחסיהם בדרך אזרחית מבלי להיות תלויים במוסד הרבנות הראשית, האחראי על תחום הנישואין/גירושין במדינת ישראל, לרבות זוגות פסולי חיתון, זוגות בני אותו מין, זוגות ידועים בציבור ועוד.

פועלים למען חברה שוויוניות במסגרת החוק

עיקר עיסוקו של הארגון הוא יצירת הסכמים המקובלים על שני בני הזוג ועומדים בתנאי החוק הישראלי אשר נועדו לסייע לכל אדם לממש את זכותו האזרחית לחיים משותפים והורות, וכמו כן מתמחה הארגון בהנפקת תעודת מצווה ועריכת צוואות באופן דיגיטלי לכל אדם המעוניין להסדיר את ענייני צוואתו העתידית בדרך פשוטה, נוחה ותקפה מבחינה משפטית. ארגון זכות למשפחה מנפיק באופן בלעדי את תעודת ‘חיים משותפים’, המעידה על כך כי בני הזוג מקיימים יחסים משותפים ומקנה להם את הזכויות המלאות המגיעות לכל זוג נשוי במדינת ישראל.

שירותי הארגוןאודות

שירותי ארגון זכות למשפחה מקיפים תחומים רבים בהם עשוי האזרח במדינת ישראל להיתקל בנבכי הבירוקרטיה (החברתית, הדתית והאזרחית) אשר עשויה למנוע ממנו לממש את זכותו הלגיטימית לחיים משותפים והורות.

כל שירותי הארגון מוענקים על ידי צוות מנוסה ומיומן המסתייע לאורך כל הדרך באנשי מקצוע כעובדים סוציאליים, עורכי דין ומשפטנים המלווים את פעילותו, וזאת על מנת להעמיד לרשות הלקוחות את המעטפת המקצועית ביותר לטובת מיצוי ושמירה על זכויותיהם לאורך כל שלבי התהליך.

בין יתר השירותים העומדים לרשותכם בארגון זכות למשפחה תוכלו למצוא:

  • הנפקת תעודות חיים משותפים – הנפקת תעודה בעלת תוקף משפטי המהווה פתרון לזוגות המעוניינים להינשא שלא דרך הרבנות במסגרת נישואים אזרחיים. כמו כן, מקנה התעודה למחזיקים בה מגוון רחב של זכויות סוציאליות, כפי שמגיעות לכל זוג נשוי במדינת ישראל.
  • עריכת הסכמים לחיים משותפים – יצירה ועריכה של הסכם משותף בעל מעמד חוקי ותוקף משפטי המבוסס על העקרונות המנחים את בני הזוג בבואם ליצור את חייהם המשותפים.
  • עריכת הסכמי ממון – יצירה ועריכה של הסכמים בעלי תוקף משפטי המיועדים להסדרת נושא חלוקת הרכוש והנכסים בין בני זוג, בכל סיטואציה אפשרית.
  • עריכת הסכם פונדקאות – יצירה ועריכה של הסכמים בעלי תוקף משפטי-אזרחי המאגדים בתוכם את כל ההיבטים הנלווים למתן שירותי הפונדקאות, בצורה הוגנת ומשותפת תוך שמירה על זכויות כל הצדדים המעורבים.
  • עריכת צוואות דיגיטלית – יצירה ועריכה של צוואות המבטיחות את חלוקת רכושו של המוריש העתידי בהתאם לרצונו, באמצעות מדיה דיגיטלית בעלת תוקף משפטי מחייב.
  • הנפקת תעודת מצווה – הנפקת תעודה המעידה על כך שהמוריש כתב וערך צוואה המיועדת להיחשף בפני יורשיו בבוא העת.

לפרטים נוספים ומידע מורחב אודות שירותי ארגון זכות למשפחה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר לקביעת פגישה לא מחייבת.

שלכם ולרשותכם, ארגון זכות למשפחה.